Vítejte v HOTELIS
Spa & Wellness Hotels

Vítejte v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti hotelů v krásném prostředí západočeských lázeňských měst, zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.

Naše hotely

Grandhotel Nabokov

Mariánské Lázně

{}

Luxusní čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s vlastním parkovištěm Vás uchvátí kombinací klasické architektury 19. století s moderním designem současnosti. Má ideální polohu pouhých pár desítek metrů od Kolonády se Zpívající fontánou, naproti parku s oblíbeným Lesním pramenem a nabízí nejen prvotřídní ubytování a lázeňské procedury, ale také lékařskou péči nejvyššího standardu ve vlastní lázeňské klinice a prostorném wellness centru Aglaja.

Villa Smetana

Karlovy Vary

{}

Čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s vlastním parkovištěm se nachází v jedné z nejkrásnějších a současně také nejstarších vilových čtvrtí Karlových Varů přímo nad lázeňskou promenádou. Stavba s prvky secese je posazena do nádherné zelené zahrady plné kvetoucích stromů a keřů a nabízí nerušené místo k odpočinku a relaxaci. Vybrat si můžete z bohaté nabídky léčebných a wellness pobytů.

Hotel Savoy Spa & Medical

Františkovy Lázně

{}

Jeden z prvních tradičních čtyřhvězdičkových lázeňských hotelů se pyšní polohou přímo v centru Františkových Lázní. Specializuje se na tradiční lázeňskou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů (minerální voda, slatina, plyn), zaměřenou na léčbu nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče. Kromě komplexní lázeňské péče, příspěvkové lázeňské péče nebo samoplátecké lázeňské péče hotel nabízí i ozdravné pobyty a krátkodobé wellness pobyty.

Parkhotel Humboldt

Karlovy Vary

{}

Čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s výhodnou polohou v těsné blízkosti minerálních pramenů a vlastním parkovištěm je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí bydlet přímo v centru a mít vše na dosah ruky. Kromě stylového ubytování a širokého spektra lázeňských a wellness procedur je velkým lákadlem posezení na terase s jedinečným výhledem na lázeňské město.

Hotel Goethe Spa & Medical

Františkovy Lázně

{}

Tříhvězdičkový tradiční lázeňský hotel se nachází na hlavní lázeňské třídě a specializuje se především na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů (minerální voda, slatina, plyn). Hotel nabízí i širokou škálu léčebných, ozdravných a wellness pobytů pro samoplátce.

Boutique Spa Hotel Saxonia

Karlovy Vary

{}

Nově otevřený čtyřhvězdičkový butikový hotel Saxonia se pyšní skvělou polohou v samém srdci lázeňského centra Karlových Varů. Užijte si luxusní italský design pokojů, moderní vybavení a útulnou atmosféru rodinného hotelu jen pár kroků od Tržní i Vřídelní kolonády, v těsné blízkosti minerálních pramenů i ostatních proslulých karlovarských památek.

Nejnovější nabídka

Komplexní léčebný pobyt

Grandhotel Nabokov

min. délka pobytu = 6 nocí
polopenze
21 procedur / 6 nocí

{}

Komplexní léčebný pobyt

Villa Smetana

min. délka pobytu = 6 nocí
polopenze
15 procedur / 6 nocí

{}

Františkolázeňská léčebná kúra

Hotel Savoy Spa & Medical

min. délka pobytu = 6 nocí
polopenze
15 procedur / 6 nocí

{}

Staňte se součástí týmu Hotelis

Mladý dynamicky se rozvíjející řetězec hotelů dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Ať už v jakékoliv pozici, od číšníka nebo recepční až po ředitele hotelu.

Prokažte své schopnosti, zkušenosti i vzdělání a dejte nám o sobě vědět!

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Pětice lázeňských hotelů Grandhotel Nabokov**** v Mariánských lázních, Villa Smetana**** a Humboldt Park Hotel & Spa**** v Karlových Varech, Hotel Savoy Spa & Medical**** a Hotel Goethe Spa & Medical*** ve Františkových Lázních Vám přináší širokou nabídku léčebných, ozdravných a wellness pobytů v zázemí krásného prostředí lázeňských destinací.

Hotelis s.r.o.

Ředitel společnosti

Chief Executive Officer

Finanční oddělení

Chief Financial Officer

Obchodní oddělení

Chief Sales Officer

Technické oddělení

Chief Technical Officer
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.