Vítejte v HOTELIS
Spa & Wellness Hotels

Vítejte v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti hotelů v krásném prostředí západočeských lázeňských měst, zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO.

Naše hotely

Grandhotel Nabokov

Mariánské Lázně

{}

Moderní čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s vlastním parkovištěm pouhých pár desítek metrů od Kolonády se Zpívající fontánou a v sousedství parku s oblíbeným Lesním pramenem Vás uchvátí kombinací klasické architektury 19. století s moderním designem.

Villa Smetana

Karlovy Vary

{}

Čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s vlastním parkovištěm nacházející se v jedné z nejkrásnějších a současně také nejstarších vilových čtvrtí Karlových Varů přímo nad lázeňskou promenádou. Stavba s prvky secese je posazena do nádherné zelené zahrady plné kvetoucích stromů a keřů a nabízí nerušené místo k odpočinku.

Hotel Savoy Spa & Medical

Františkovy Lázně

{}

Jeden z prvních tradičních 4**** lázeňských hotelů přímo v centru Františkových Lázní. Specialista na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů (voda, slatina, plyn), které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče. Vedle klasických léčebných pobytů komplexní lázeňské péče, příspěvkové lázeňské péče nebo samopláteckého léčebného pobytu hotel nabízí i ozdravné pobyty a krátkodobé wellness a relax pobyty.

Parkhotel Humboldt

Karlovy Vary

{}

Čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel s vlastním parkovištěm v těsné blízkosti kolonád a jen pár kroků od minerálních pramenů, snídaně na terase a pestrá nabídka procedur – to a mnohem více pro všechny, kteří chtějí bydlet přímo v centru města, a mít vše na dosah.

Hotel Goethe Spa & Medical

Františkovy Lázně

{}

3*** tradiční lázeňský hotel nacházející na nejstarší lázeňské třídě specializující se na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů (voda, slatina, plyn). Hotel nabízí i širokou škálu léčebných, ozdravných a wellness pobytů pro samoplátce.

Boutique Spa Hotel Saxonia

Karlovy Vary

{}

Nově otevřený čtyřhvězdičkový butikový hotel Saxonia, který se pyšní svou polohou přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů. Nachází se nedaleko tržní kolonády a Vřídla v ideální lokalitě pro prozkoumávání proslulého lázeňského města. Jedná se o malý rodinný hotel, který si zakládá na poskytování osobní a přátelské atmosféry. Vybavení pokojů v hotelu Saxonia tvoří luxusní nábytek přivezený přímo z Itálie. Každý kus nábytku byl vybrán s důrazem na kvalitu, design a eleganci.

Nejnovější nabídka

Komplexní léčebný pobyt s polopenzí a 24 procedurami

Grandhotel Nabokov

min. délka pobytu = 7 nocí
polopenze
24 procedur / týden (7 nocí)
Cena od: 17.500,- CZK /osoba/ pobyt (7 nocí)

{}

Komplexní léčebný pobyt s polopenzí a 18 procedurami

Villa Smetana

min. délka pobytu = 7 nocí
polopenze
18 procedur / týden (7 nocí)
Cena od: 12.906,- CZK /osoba/ pobyt (7 nocí)

{}

Františkolázeňská léčebná kúra s plnou penzí a 14 procedurami

Hotel Savoy Spa & Medical

min. délka pobytu = 7 nocí
plná penze
14 procedur / týden (7 nocí)
Cena od: 15.169,- CZK /osoba/ pobyt (7 nocí)

{}

Staňte se součástí týmu Hotelis

Mladý dynamicky se rozvíjející řetězec hotelů dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Ať už v jakékoliv pozici, od číšníka nebo recepční až po ředitele hotelu.

Prokažte své schopnosti, zkušenosti i vzdělání a dejte nám o sobě vědět!

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Pětice lázeňských hotelů Grandhotel Nabokov**** v Mariánských lázních, Villa Smetana**** a Humboldt Park Hotel & Spa**** v Karlových Varech, Hotel Savoy Spa & Medical**** a Hotel Goethe Spa & Medical*** ve Františkových Lázních Vám přináší širokou nabídku léčebných, ozdravných a wellness pobytů v zázemí krásného prostředí lázeňských destinací.

Hotelis s.r.o.

Ředitel společnosti

Chief Executive Officer

Finanční oddělení

Chief Financial Officer

Obchodní oddělení

Chief Sales Officer

Technické oddělení

Chief Technical Officer
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.